YALOVA DA VALİLER GÖÇ SORUNUNU ELE ALDI

YALOVA DA VALİLER GÖÇ SORUNUNU ELE ALDI

Tarih 09 Aralık 2021, 11:01 Editör

10. Bölge Düzensiz Göç ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı Yalova da Yapıldı. 10. Bölge Düzensiz Göç ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı Yalova Vali Muammer Erol un ev sahipliğinde Yalova da yapıldı.

Terma City Otel’de gerçekleştirilen toplantıya; Vali Muammer Erol, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Bilecik Valisi Kemal Kızılkaya, Sakarya Valisi Çetin Oktay Yıldırım, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kütahya Valisi Ali Çelik, Sahil Güvenlik Grup Komutanları, katılımcı illerin İl Emniyet Müdürleri, İl Jandarma Komutanları ve İl Göç İdaresi Müdürleri katıldı.
Düzensiz göç ve çözüm konularının ele alındığı toplantıda Valimiz Muammer Erol’un açılış konuşmasının ardından Bursa Valisi Yakup Canbolat konuşmalarını gerçekleştirdiler. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ve Bursa İl Göç İdaresinin tarafından yapılan sunumda; düzensiz göç ile mücadele kapsamında iller bazında yürütülen faaliyetlerin değerlendirilmesi, 10. bölgede yer alan Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Sakarya, Yalova, Kocaeli, Kütahya ve Bilecik il sınırında yaşanan düzensiz göç ve göçmen olaylarının güncel durumu, alınan önlemler ile istatistiki bilgiler ele alındı.
10. Bölge Düzensiz Göç ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı, genel hususlar ile düzensiz göçmen akımı hakkında görüş ve çözüm önerilerinin görüşülmesinin ardından son buldu.

Bu haber 790 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

YALOVA GÜNDEM

Yalova da Gönüllüler Sokak Hayvanları İçin Ayağa Kalktı

Yalova da Gönüllüler Sokak Hayvanları İçin Ayağa Kalktı Yalova nın çeşitli bölgelerinden pek çok gönüllü ve hayvan dostu bir araya gelerek vakıf kurma çalışmalarını başlat...

ÜNİVERSİTE VE İŞ DÜNYASI BULUŞMALARI

ÜNİVERSİTE VE İŞ DÜNYASI BULUŞMALARI İş dünyasını yakından ilgilendiren konularda Üniversitede yürütülen araştırmaların paylaşılarak her iki tarafın da ...

ALTINOVA HABER GAZETESİ