Dr. Oral’a, başkan adaylarından anlamlı ziyaret

Dr. Oral’a, başkan adaylarından anlamlı ziyaret

Tarih 15 Mart 2024, 10:05 Editör

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 14 Tıp Bayramı’nda misafirlerini makamında ağırladı.

CHP Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca ve eşi Ömer Fazlaca, Yeniden Refah Partisi Altınova Belediye Başkan Adayı Cengiz Kalyon ve meclis üyesi adayları, Altınova Belediye Meclis üyesi Bilal Ok, Altınova Afet Gönüllüleri ve Güzel Yaşam Derneği Başkanı Turhan Palaşoğlu, önceki dönem belediye meclis üyesi Ali Koçal ile Hersek Mahalle Muhtar adayı Musa Demirci, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret ederek, 14 Tıp Bayramı’nı kutladılar.
Teşekkür etti
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Oral, “Bugün misafirlerimi doktor kimliğimle ağırladım. 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlamak için ziyaretime gelen CHP’nin Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca’ya, YRP’nin Belediye Başkan Adayı Cengiz Kalyon’a, Ali Koçal, Turhan Palaşoğlu ve Musa Demirci’ye bu incelikleri için teşekkür ederim. Bu vesileyle tüm sağlık camiasının Tıp Bayramı kutlu olsun” diye konuştu.

Bu haber 109 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABERLER

Altınova’da 4 bin kişi birlikte oruç açtı

Altınova’da 4 bin kişi birlikte oruç açtı Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca tarafından Kaymakamlık Binası arkasında düzenlenen, “Birlik ve Dayanışma”...

Altınova, okuyor

Altınova, okuyor Altınova İlçesi’nde, 60. Haftası nedeniyle kitap okuma etkinliği düzenlendi. Etkinliğe büyük ilgi gösterildi.

ALTINOVA HABER GAZETESİ