ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYEMİZ İLETİŞİM
Doç. Dr. Yasin Pişgin Karamürsel de panel düzenledi.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Altınova TDV’den eğitim yardımı

Altınova TDV’den eğitim yardımı

Tarih 19 Aralık 2019, 09:48 Editör

Altınova İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Altınova Şubesi, orta öğretim ve üniversite öğrencilerine 46 bin 500 lira eğitim yardımı yaptı.

Altınova İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Altınova Şubesi, orta öğretim ve üniversite öğrencilerine 46 bin 500 lira eğitim yardımı yaptı.
Türkiye Diyanet Vakfı Altınova Şubesi Mütevelli Heyeti, Altınova İlçe Müftüsü Recep Eren’in başkanlığında toplandı.
105 ÖĞRENCİYE YARDIM
TDV Altınova Şubesi olarak, 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında öğrencilere toplamda 46 bin 500 lira eğitim yardımı yapıldığını söyleyen Altınova İlçe Müftüsü Recep Eren, “Üstün çalışmalarla bağış ve zekatlar şube hesabında toplandı. Ülkemizin muhtelif Şehirlerinde 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında eğitimlerine örgün olarak devam eden 75 Üniversite öğrencisinin her birine 500 lira olmak üzere toplamda 37 bin 500 lira Eğitim yardımı yapıldı. Ayrıca Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda ortaöğretime devam eden, okul Müdürlerinin belirlediği 30 öğrencinin her birine 300 lira olmak üzere toplamda 9 bin lira eğitim yardımı yapıldı. TDV Altınova Şubesi, 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında öğrencilerimize toplamda 46 bin 500 lira eğitim yardımı yapıldı” dedi.
“DEVAM EDECEĞİZ”
Bağış yapan hayırseverlere teşekkür eden Müftü Eren, “Vakfımıza eğitim yardımı için müracaat etmiş olan öğrencilerimizin eğitim ihtiyaçlarına destek olduk ve destek olmaya devam edeceğiz. Diyanet İşleri Başkanlığı Altınova İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Altınova Şubesi olarak, öğrencilerimizin vatanımıza, milletimize, bayrağımıza ve devletimize bağlı bir şekilde eğitimlerini tamamlamalarını ve insanlığa, milletimize ve devletimize faydalı olmalarını Yüce Allah’tan temenni eder, hayırlı başarılar ve bereketli ömürler dileriz” diye konuştu.
Altınova İlçe Müftüsü Recep Eren’in makamında gerçekleştirilen toplantıya; Mütevelli Heyeti Üyeleri Kemalettin Kaya, Abdullah Kara, Musa Değirmenci ve Recep Sönmez katıldı.

Bu haber 751 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İSLAM

RAMAZAN AYI VE MANEVİ HAYATIMIZI GÖZDEN GEÇİRME FIRSATI

RAMAZAN AYI VE MANEVİ HAYATIMIZI GÖZDEN GEÇİRME FIRSATI Ramazan ayına erişmiş bulunuyoruz. Manevi hayatımızda çok önemli bir yeri olan bu aya bizleri eriştiren Yüce Rabbim...

Karamürsel Alp’ten önemli konferans

Karamürsel Alp’ten önemli konferans Karamürsel Alp Çevre Kültür ve Dayanışma Derneği, 28 Şubat Cuma günü saat 21:00’de Karamürsel Kültür Merkezi’nde "A...

 

 

 

ANKET

Tersaneler istihdam sağlıyor mu?
Tüm Anketler

ALTINOVA MEDYA GAZETECİLİK YAYINCILIK DANŞ. MATBAACILIK HİZMETLERİ ALTINOVA / YALOVA
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi