Oral’dan kadın personeline çiçekli kutlama

Oral’dan kadın personeline çiçekli kutlama

Tarih 09 Mart 2024, 12:52 Editör

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, belediyede çalışan kadın personelin ‘Kadınlar Gününü’ kutladı.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın personelini ziyaret ederek kendilerine çiçek verdi. Başkan Oral, “Varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden başta kadın personelimiz olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.
“Omuz omuza verdik”
Başkan Oral taptığı açıklamada, “Bizler, olumsuz şartları ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalıştık. Bunu yaparken de kadınlarımızla omuz omuza verdik. Benim gördüğüm ve emin olduğumu bir şey var ki, bugün Türkiye’de yaşanan güzel gelişmelerde kadınlarımızın çok büyük emeği, çok büyük desteği var. Kadının yaradılışında büyütmek ve güzelleştirmek vardır. Kadın eli neye değse o değişiyor, gelişiyor ve güzelleşiyor. Tüm hizmetlerimizde, tüm projelerimizde vatandaşımıza dokunduğumuz her işte onların çok büyük bir emeği var. Titiz ve özverili çalışmalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum ve Kadınlar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Bu haber 81 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABERLER

Altınova’da 4 bin kişi birlikte oruç açtı

Altınova’da 4 bin kişi birlikte oruç açtı Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca tarafından Kaymakamlık Binası arkasında düzenlenen, “Birlik ve Dayanışma”...

Altınova, okuyor

Altınova, okuyor Altınova İlçesi’nde, 60. Haftası nedeniyle kitap okuma etkinliği düzenlendi. Etkinliğe büyük ilgi gösterildi.

ALTINOVA HABER GAZETESİ