Başkan Oral, Karaosmanoğu’nun imza gününe katıldı

Başkan Oral, Karaosmanoğu’nun imza gününe katıldı

Tarih 20 Şubat 2024, 10:43 Editör

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Cumhurbaşkanlığı Kamu Görevlileri Etik Kurulu Üyesi İbrahim Karaosmanoğlu’nun, “Herkesin Başkanı” isimli kitabının lansmanına katıldı.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Cumhurbaşkanlığı Kamu Görevlileri Etik Kurulu Üyesi ve önceki dönem Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun, “Herkesin Başkanı” isimli kitabının imza gününe katıldı.
Başkan Oral, “Değerli büyüğümüz, belediye başkanı ve siyasetçi olmanın sırlarını kitabında bizlerle paylaşıyor. Sayın Başkanımızın kaleme aldığı bu eser, özellikle genç siyasetçiler için bir rehber niteliği taşıyor. Siyasetin inceliklerini ve başarı sırlarını keşfetmek isteyen herkes için tavsiye ederim” diye konuştu.

Bu haber 131 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABERLER

Altınova’da 4 bin kişi birlikte oruç açtı

Altınova’da 4 bin kişi birlikte oruç açtı Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca tarafından Kaymakamlık Binası arkasında düzenlenen, “Birlik ve Dayanışma”...

Altınova, okuyor

Altınova, okuyor Altınova İlçesi’nde, 60. Haftası nedeniyle kitap okuma etkinliği düzenlendi. Etkinliğe büyük ilgi gösterildi.

ALTINOVA HABER GAZETESİ