Başkan Oral, hayır duaları alıyor

Başkan Oral, hayır duaları alıyor

Tarih 17 Şubat 2024, 16:17 Editör

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede yaşayan yaşlıların hayır dualarını almak için ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Başkan Oral, yaptığı açıklamada bu ziyaretlerin kendisi için özel bir anlam taşıdığını belirterek, 20 yıl boyunca birlikte sevinip üzüldüğü büyüklerinin hayır dualarını almanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.
“Uzun yıllardır bir aradayız”
Başkan Oral, ziyaretlerin amacının sadece bir selamlaşma değil, aynı zamanda yaşlıların ihtiyaçlarını anlama ve onlara destek olma çabası olduğunu vurgulayarak, "Bu güzel insanlarla uzun yıllardır bir aradayız. Onların sevinçlerine ortak olduk, üzüntülerini paylaştık. Bu zorlu süreçte, onların yanında olmak ve ihtiyaçlarına katkıda bulunmak bizim için önemli" dedi.
‘ONLAR BİZİM KIYMETLİLERİMİZ’
Başkanın bu samimi ziyaretleri, yaşlıların yıllarca süren bir birlikteliği ve dostluğu bir araya getirdi. Dr. Oral, her türlü ihtiyaçlarına elimden geldiğince yetişmeye çalıştığını belirterek, "Onlar bizim için çok kıymetli büyüklerimiz. Bugün aldığımız hayır duaları, geçmişte birlikte yaşadığımız güzel anıların bir yansımasıdır. Allah, onları başımızdan eksik etmesin" şeklinde duygusal bir ifadeyle büyüklerine olan saygı ve sevgisini dile getirdi.
Altınova Belediye Başkanı Dr. Oral, bu tür ziyaretlerin ilçede dayanışma ve birlik duygularını pekiştirdiğini ve toplumun her kesiminin birbirine destek olması gerektiğini vurgulayarak, "Yaşlılarımız bizim için çok değerli. Onlara saygı göstermek ve ihtiyaçlarına destek olmak, bir toplum olarak sorumluluğumuzdur" diye ekledi.

Bu haber 156 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABERLER

Altınova’da 4 bin kişi birlikte oruç açtı

Altınova’da 4 bin kişi birlikte oruç açtı Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca tarafından Kaymakamlık Binası arkasında düzenlenen, “Birlik ve Dayanışma”...

Altınova, okuyor

Altınova, okuyor Altınova İlçesi’nde, 60. Haftası nedeniyle kitap okuma etkinliği düzenlendi. Etkinliğe büyük ilgi gösterildi.

ALTINOVA HABER GAZETESİ