ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYEMİZ İLETİŞİM
    

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Temmuz Meclisi tamamlandı

Temmuz Meclisi tamamlandı

Tarih 11 Temmuz 2019, 09:27 Editör

Altınova Belediye Meclisi 2019 Temmuz ayı oturumları, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında tamamlandı.

Altınova Belediye Meclisi 2019 Temmuz ayı oturumları, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında tamamlandı.
Altınova Belediye Meclisi’nin Temmuz ayı oturumlarında gündem maddeleri ve komisyon raporları ele alındı.
EKSİKSİZ KATILIM
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında yapılan 2019 Temmuz Meclis toplantısında gündem maddeleri ele alındı. Meclis Üyeleri; Fevzi Arıcı, Bilal Ok, Birol Bayram, Ali Saruhan, Hasan Karabacak, Şaban Cineviz, Erol Aydın, Hüseyin Ekin ve İlknur Bayraktar Meclis Toplantısında hazır bulundular.
Meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülürken, komisyonlardan gelen meddeler ele alındı.
TÜRKÇE İSİM ZORUNLULUĞU
Altınova Belediyesi Temmuz Meclisinde, “Belediyemiz Sınırları ve mücavir alanlar içinde faaliyet gösterecek olan işyerlerinin afis, yazı ve tanıtım levhalarında Türkçe isim konulmasına; Meclis’te yapılan açık oylama sonucu oybirliği ile karar verildi.
TIR VE KAMYON GİRMESİ YASAK
Hersek Mahallesinde bulunan Radar Yolu Caddesi, Üçevler Caddesi, Zeytinlik Caddesi, Cumhuriyet Mahallesi Dereyolu Caddesi, Çınarkoru Caddesi, Ayrancılar Caddesi, Harmanlık Caddesi Tır ve Kamyon girmesi yasağının uygulanmasına; Meclis’te yapılan açık oylama sonucu oybirliği ile karar verildi.
Çavuşçiftliği Köyü Devlet Karayolu Altı Mahallesi Petekçiftliği Caddesi, 25. Sokak, Plaj Yolu Caddesi, Fatih Caddesi, İncirlik Caddesi, 37. Sokak ve 24. Sokağa kamyon, tır, servis minibüsü ve servis otobüsü girmesi yasağının uygulanmasına; Meclis’te yapılan açık oylama sonucu oy birliği ile karar verildi.”

Bu haber 202 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İLÇEMİZDEN

Oral, Gök Ailesine misafir oldu

Oral, Gök Ailesine misafir oldu Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede yaşayan vatandaşları evinde ziyaret ederek, sohbet edip, istek ve ...

Fotoğraf yarışması başvuruları başladı

Fotoğraf yarışması başvuruları başladı Altınova Belediyesi 7’den 77’ye Çevrimiçi Altınova Projesi kapsamında fotoğraf yarışması düzenleniyor.

 

 

 

ANKET

Tersaneler istihdam sağlıyor mu?
Tüm Anketler

ALTINOVA MEDYA GAZETECİLİK YAYINCILIK DANŞ. MATBAACILIK HİZMETLERİ ALTINOVA / YALOVA
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi