Prof. Dr. Osman Tiryakioglu Doruk Nilüfer de

Prof. Dr. Osman Tiryakioglu Doruk Nilüfer de

Tarih 13 Temmuz 2023, 23:38 Editör

Ünlülerin doktoru olarak da bilinen kalp ve damar cerrahı Prof. Dr. Osman Tiryakioğlu, Bursa Özel Doruk Nilüfer Hastanesinde hasta kabulune başladı.

Ünlülerin doktoru olarak da tanýnan Prof. Dr. Osman Tiryakioðlu, Bursa'nýn en gözde saðlýk merkezlerinden biri olan Özel Doruk Nilüfer Hastanesi'nde hasta kabulüne baþladý. Prof. Dr. Osman Tiryakioðlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Týp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanlýk eðitimini Bursa Yüksek Ýhtisas Eðitim ve Araþtýrma Hastanesi'nde tamamladý. Prof. Dr. Osman Tiryakioðlu, koroner bypass cerrahisi, kapak onarým ve replasmanlarý, endovasküler giriþimler, kapalý damar ameliyatlarý, evar, tevar, varis tedavisi üzerinde yoðun çalýþmalarda bulundu. Prof. Dr. Osman Tiryakioðlu, Medical Park Bursa Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi biriminde hizmet vermektedir. Araþtýrma Alanlarý: Koroner Bypass Cerrahisi, Kapak onarým ve replasmanlarý, Endovasküler giriþimler, Kapalý damar ameliyatlarý, Evar, Tevar, Varis Tedavisi.

Bu haber 232 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

DUYURULAR

Yalova da Taksitle Bahçe Satışları Başladı

Yalova da Taksitle Bahçe Satışları Başladı Ada Prefabrik güvencesiyle Yalova Çiftlikköy de aylık 3.000.TL taksitlerle meyve bahçesi konumunda elektriği bağlı ...

ALTINOVA HABER GAZETESİ