Altınova'da coşkulu kutlama

Altınova'da coşkulu kutlama

Tarih 29 Mayıs 2023, 11:57 Editör

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, "Hayırlı olsun, Türkiye Yüzyılı başlamıştır”
<br>
Altınova'da coşkulu kutlama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikinci tur seçimlerinde 17. zaferini elde ederek yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi Altınova’da coşkuyla kutlandı.
Altınova ilçesinde de coşkulu kalabalık Erdoğan'ın seçim zaferini şarkılar, eşliğinde bayrak sallayarak kutluyor. İlçedeki kutlamalara Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer'in yanı sıra Cumhur İttifakı ilçe başkanları da katıldı.
“Bütünleşme vaktidir”
Kutlamalarda konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, "Hayırlı olsun, Türkiye Yüzyılı başlamıştır. Kazanan milletimiz, kazanan devletimiz, kazanan güçlü Türkiye olmuştur. Artık milli hedeflerimiz, milli hayallerimiz etrafında birleşme, bütünleşme vaktidir" dedi.
“Dünyaya örnek”
Başkan Oral konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bugün Tayyip Erdoğan kazandı. 85 milyon Türkiye kazandı, milletimiz kazandı. Allah’a hamdolsun Bugün Türkiye yüzyılı başladı. Türk demokrasisi dünyaya örnek teşkil edecek bir demokrasi şöleni gösterdi. Seçimler oldukça güvenli bir şekilde yapıldı, milletimiz sandığa akın etti, milli irade gücünü bir kez daha gösterdi.
Hep birlikte Türkiye yüzyılını inşa edeceğiz. Bu seçimde kaybeden yok. Milletimizin zaferi, Türk demokrasisinin zaferi kutlu ve hayırlı olsun. Şu anda bütün Altınova haklı bir gururu, haklı bir sevinci hep birlikte yaşıyor.”
Ayasofya’da sabah namazı
Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve beraberindekiler, seçimin sabahı İstanbul Ayasofya Camii’ne gittiler. Başkan Oral ve beraberindekiler, İstanbul'un fethinin 570. yıl dönümünde sabah namazını Ayasofya Camii'nde kıldılar.

Bu haber 199 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABERLER

Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu’nda denetim

Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu’nda denetim Altınova ilçesinde bulunan Milli Savunma Üniversitesi Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu’nda denetleme gerçekleştiri...

“Bizim sevdamızda, davamızda Altınova’dır”

“Bizim sevdamızda, davamızda Altınova’dır” Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Misafirleriyle tek tek ilgilen...

ALTINOVA HABER GAZETESİ