Oral: 2053 ve 2071 vizyonu hedefine ulaşacağız

Oral: 2053 ve 2071 vizyonu hedefine ulaşacağız

Tarih 26 Mayıs 2023, 09:13 Editör

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Subaşı Samsunlular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Subaşı Samsunlular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şeref Şahin ve yönetimi ile dernek üyeleriyle bir araya geldi.
2053 ve 2071 vizyonu
Subaşı Samsunlular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şeref Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada Başkan Oral 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. “İnşallah Türkiye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2053 ve 2071 vizyonu hedefine ulaşacaktır.
“İlmek ilmek işliyoruz”
Mücadelemize inanan hemşerilerimizle büyük ve güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Hedefimiz belli, şevkimiz diri, adımlarımız sağlam. 28 Mayıs zaferini hep birlikte ilmek ilmek işliyoruz.
“Güvenin göstergesi”
Milletimiz 14 Mayıs’ta, koltuk paylaşımı üzerine kurulu; kavgasız, gürültüsüz, hilesiz-hurdasız günleri geçmeyen koalisyon masasına onay vermemiştir. Mecliste çoğunluğu 323 milletvekiliyle Cumhur İttifakı’na vermesi hem güvenin göstergesi hem de irade beyanıdır.
“İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün”
Şimdi önümüzde 28 Mayıs’ta yapılacak seçimler var. 14 Mayıs’ta ‘İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün’ diyen tüm vatandaşlarımız, 28 Mayıs’ta da mecliste oluşan tabloyu güçlendirerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği verecektir. Mutlaka sandığa gidelim ve irademizi ortaya koyalım” diye konuştu.

Bu haber 123 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABERLER

Altınova’da icathane öğrencilerin emrinde

Altınova’da icathane öğrencilerin emrinde Altınova Belediyesi’nin İcathane Projesi’nin yeni eğitim öğretim başvuruları başladı. Bu yıl icathaneye sadece orta...

Oral: AltınŞehir Altınova’mızı keşfetmeye davet ediyorum

Oral: AltınŞehir Altınova’mızı keşfetmeye davet ediyorum Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Dünya Turizm Günü’nü kutladı.

ALTINOVA HABER GAZETESİ - Mehmet MERCAN