Oral: Türkiye kazanacak

Oral: Türkiye kazanacak

Tarih 25 Mayıs 2023, 09:24 Editör

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral; ilçede bulunan çiçekçileri ziyaret ederek, 28 Mayıs seçimleri için destek istedi.

Başkan Oral, “28 Mayıs’ta; kaos ve kriz siyasetini değil, hizmet ve eser siyasetini, istikrarı seçerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olalım” diye konuştu.
Sohbet ettiler
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde AK Parti Altınova İlçe yöneticileriyle birlikte ilçede bulunan çiçekçileri ziyaret ederek, 28 Mayıs seçimleri için destek istedi. Çiçek üreticilerini ziyaret ederek sohbet eden Başkan Oral, “Milletimiz, Cumhurbaşkanımıza 28 Mayıs’ta en güçlü desteği verecek; Kazanan Türkiye olacak.
“En güçlü desteği vereceğiz”
İlk turdaki gibi ikinci turda da katılım iyi olmalı. Altınova ve Yalova olarak bizler yine Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği vereceğiz. Toplumun her kesiminden de desteğin geleceğine eminiz. Çünkü AK Parti’nin kuruluşunun temelinde millete hizmet etmek var. Halkımız da yapılanlarla bunu görüyor, biliyor. O yüzden Cumhurbaşkanımız kazandığında hiç kimse kaybetmeyecek, herkes kazanacak. Biz eminiz ki; Milletimiz, Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a en güçlü destek verecek” dedi.

Bu haber 111 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABERLER

Altınova’da icathane öğrencilerin emrinde

Altınova’da icathane öğrencilerin emrinde Altınova Belediyesi’nin İcathane Projesi’nin yeni eğitim öğretim başvuruları başladı. Bu yıl icathaneye sadece orta...

Oral: AltınŞehir Altınova’mızı keşfetmeye davet ediyorum

Oral: AltınŞehir Altınova’mızı keşfetmeye davet ediyorum Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Dünya Turizm Günü’nü kutladı.

ALTINOVA HABER GAZETESİ - Mehmet MERCAN