Oral: Aziz Milletimiz depremzedelerin yanında

Oral: Aziz Milletimiz depremzedelerin yanında

Tarih 28 Şubat 2023, 09:24 Editör

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, deprem bölgelerinden Malatya’da çeşitli temaslarda bulunarak, yardım çalışmalarına katıldı. Başkan Oral, “Aziz Milletimiz depremzedelerin yanında” diye konuştu.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, deprem bölgesindeki çalışmalarını tamamlayarak ilçeye döndü. Başkan Oral, 23-24. Dönem AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ve AK Parti Yalova İl Başkan yardımcısı Mehmet Birkan ile birlikte önceki gün de Malatya’da deprem çalışmalarına katılan askeri ve sivil yetkililer ile görüşmeler yapıp, çalışmalarını tamamlayarak Altınova’ya döndü.
Temaslarda bulundu
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 23-24. Dönem AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ve AK Parti Yalova İl Başkan yardımcısı Mehmet Birkan ile birlikte Malatya Merkez İlçe, Yeşilyurt İlçesinde kurulu bulunan çadır kent, Battal Gazi Belediyesi, Doğanşehir İlçesi, Akçadağ İlçesi ile Adıyaman Merkez ve ilçelerinde çeşitli temaslarda bulundu.
“Milletimizden Allah razı olsun”
Devletin tüm imkânlarıyla deprem bölgesinde faaliyetlerde bulunduğunu dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Aziz Türk Milletimiz büyüklüğünü bir kez daha ortaya koymuştur. Kamu ile özel kurum ve kuruluşlar, STK’lar, gönüllüler canla başla depremzedeler için seferber olmuş durumda. Altınova olarak bizler de tüm imkânlarımızla depremzede kardeşlerimizin yanında yer alıyoruz. Yaralarımızı birlikte sararak, bu günleri birlikte geride bırakacağız. Aziz Milletimizden Allah razı olsun” diye konuştu.

Bu haber 108 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABERLER

Oral: Muhtarlarımız olmazsa olmazımız

Oral: Muhtarlarımız olmazsa olmazımız Altınova Merkez Mahalle muhtarları Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ettiler.

AK Partililer piknikte buluştu

AK Partililer piknikte buluştu AK Parti Altınova İlçe Teşkilatları, Altınova Bayraktepe Mesire Alanında piknikte bir araya geldi.

ALTINOVA HABER GAZETESİ - Mehmet MERCAN