ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYEMİZ İLETİŞİM
    

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Gülsuyu: İyi tatiller

Gülsuyu: İyi tatiller

Tarih 17 Haziran 2011, 18:10 Editör

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı`nın son bulması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu’nun masajı şöyle: “Başarılı bir Eğitim-Öğretim yılını daha huzur ve güven içerisinde sona erdirmenin mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz. Okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, tüm anne ve babalar, sizlerin yarınlara daha iyi, daha bilgili, daha donanımlı yetişmeleri için ellerinden gelen çabayı gösterdiler, gayret ve fedakârlıkla çalıştılar. Tüm okul idarecilerime, çok değerli öğretmen arkadaşlarıma, annelere, babalara, okul aile birliği yönetici ve mensuplarına, bu fedakâr çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Saygıdeğer Veliler; Ülkemizin çağdaşlaşması yolunda en önemli hedefimiz eğitim-öğretimde kaliteyi yakalamak olmalıdır. Bu nedenle en değerli varlıklarımız ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirme görevinde sizlere büyük sorumluluk düşmektedir. Çocuklarımızın başarısı; sizlerin onlara göstereceğiniz anlayışla ve sorunları paylaşma ve çözüm yolları aramanıza bağlıdır.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım; Çağdaş bir toplum, gelişmiş bir insan olmanın, dünya milletleri içerisinde saygın bir konuma sahip olmanın, güçlü, kudretli olmanın, tek ve vazgeçilmez yolu eğitimdir. Geleceğimizin mimarları olacak gençlerimizi, çocuklarımızı çok iyi yetiştirmeliyiz. Gençler geleceğimizin mimarları ve en önemli yatırımımızdır. Kökleri derin bir maziye sahip geçmişimizden aldıkları bilgiyle, Onları çağdaş bilim, teknoloji ve diğer gerekli olan donanımlarla hayata hazırlamalıyız. Yarınki güçlü, kalkınmış, mutlu bir Türkiye'nin yapıcıları ancak bu hedefin sonunda sizler sayesinde ortaya çıkacaktır. Ülkemizin güvencesi ve geleceği olan sizlerle her zaman gurur duymakta olduğumuzu sakın unutmayın.

Yaptığınız çalışmalarınızdan, başarılarınızdan ve sosyal ve kültürel faaliyetlere katkılarınızdan dolayı, Görevinizde yapmış olduğunuz fedakârlıklarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.

Tüm öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza ailesi ve sevdikleriyle beraber mutlulukla geçecek bir tatil diliyorum.”

Bu haber 953 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EĞİTİM

“Yeni eğitim yılı hayırlı olsun”

“Yeni eğitim yılı hayırlı olsun” Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının ülkeye, öğretmen, öğrenci ve velilere ha...

Hersek Camii’ne özel konuklar

Hersek Camii’ne özel konuklar İlim Yayma Cemiyeti Karamürsel Şubesi Yaz Kurslarına katılan 400 öğrenci ve 40 öğretmen Altınova Hersekzade Ahmet P...

 

 

 

ANKET

Tersaneler istihdam sağlıyor mu?
Tüm Anketler

ALTINOVA MEDYA GAZETECİLİK YAYINCILIK DANŞ. MATBAACILIK HİZMETLERİ ALTINOVA / YALOVA
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi