“Altınova, altın gibi değerli”


Açıklama: AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Altınova İlçesinin ismi gibi altın değerinde olduğunu ifade ederek, “Yeni yatırımlarda Altınova çok daha değerli olacak” dedi.
Kategori: POLİTİKA
Eklenme Tarihi: 27 Mart 2019
Geçerli Tarih: 14 Kasım 2019, 04:44
Site: ALTINOVA HABER
URL: http://www.altinovahaber.com/haber_detay.asp?haberID=4218


AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Altınova İlçesinin ismi gibi altın değerinde olduğunu ifade ederek, “Yeni yatırımlarda Altınova çok daha değerli olacak” dedi.
AK Parti Altınova İlçe SKM Bürosunu ziyaret eden AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Metin Oral, SKM Başkanı Metin Tok, parti yöneticileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.
“TARAFLAR ÇOK NET”
31 Mart seçimlerinin ülke geleceği için büyük öne taşıdığını ifade eden Milletvekili Büyükgümüş, “Bu seçimlerde taraflar çok net. Bir tarafta Cumhur ittifakı AK Parti ve MHP, diğer tarafta diğerleri var. 31 Mart’a kadar hiç durmadan çalışacağız. Ülkemizin güçlü yarınlara ulaşması için çalışacağız. Bunda en büyük iş de gençlerimiz ile kadınlarımıza düşüyor” dedi.
“ALTINOVA DAHA DA İLERİYE GİDECEK”
Altınova’da yaptığı hizmetlerle Dr. Metin Oral’ın marka olduğunu dile getiren Milletvekili Büyükgümüş, “Yeni projelerle Altınova daha da ilerilere gidecektir. Bunun için biz de Belediye Başkanımız Metin Oral’a her türlü desteği vereceğiz. Altınova ilçemiz bölgemizin parlayan yıldızıdır. İnşallah önümüzdeki 5 yılın sonunda da Altınova çok daha ileri noktalara gelmiş olacaktır” diye konuştu