YALOVA MİMARLAR ODASI KONGRESİ


Açıklama: Yalova Mimarlar Odası gerçekleştirilen genel kurul sonrasında yeni yönetimini belirledi. TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Yalova Temsilciliği 18. Olağan Genel Kurul seçimleri sonrasında İl Temsilcisi Ayça Kut oldu.
Kategori: YALOVA GÜNDEM
Eklenme Tarihi: 09 Aralık 2021
Geçerli Tarih: 24 Mart 2023, 09:46
Site: ALTINOVA HABER GAZETESİ www.altinovahaber.com
URL: http://www.altinovahaber.com/haber_detay.asp?haberID=130


Yalova Mimarlar Odası gerçekleştirilen genel kurul sonrasında yeni yönetimini belirledi. TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Yalova Temsilciliği 18. Olağan Genel Kurul seçimleri sonrasında İl Temsilcisi Ayça Kut oldu.
TMMOB Mimarlar Odası Yalova Temsilciliği 18. Genel Kurulu seçimlerini Mimarlık mesleğine ve Yalova'ya yakışır büyük birlik ve beraberlik ile tamamladı. Aday olan ve birliğimize katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz. Mimarlık, sanatın ve zanaatin en zor dallarından biri; çünkü mimarlık sanat için olduğu kadar toplumu da ilgilendiren bir etki alanı. 18. Dönem Yönetim Kurulu olarak şehrimiz ve meslektaşlarımız için, çözüm odaklı, akılcı ve yapıcı etkileriyle kentsel sahada daimi görevde olacağımıza, yönetim kurulu üyeleri olarak ilgili kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalar yaparak mesleki anlamda doğru çözüm ve önerileri aktarma konusunda zaman harcayacağımıza inancımız yüksek.